Євангелізаційні місії в Одесько-Кримському екзархаті

З 19 по 27 серпня 2011 року, учасники школи Євангелізації при Патріаршій комісії УГКЦ та священики з гурту «Quo vadis» з м. Буська, провели місії в Одесько-Кримському екзархаті. Євангелізаційна програма складалася із духовних пісень, проповідей та духовних вправ для місцевих парафіян. Місії відбувалися у Миколаївській області Врадіївського району у м. Первомайськ, селах Жовтневе, Полтавка та Іванівка.

Основою місії був гурт «Quo vadis» із Буська під керівництвом о. Ярослава Лозового, за участю священиків Михайла Паталая, Ігора Красіцького та подружжя Віктора та Надії Хомякевичів.

Комісія з питань євангелізації при Сокальсько-Жовківській єпархії скерувала вірних із різних парафій взяти участь у Школі євангелізації, яка діє при Патріаршій Комісії УГКЦ. Школа мала три тури, два з яких був вишкіл учасників, а останній – практичний: місії в Одесько-Кримському екзархаті.

Повідомила Надія Хомякевич, учасниця Школи Євангелізації