Пасхальна урочистість у Сокалі

Катедральний храм став головним місцем святкування Воскресіння Христа у нашій єпархії, адже свято очолив Правлячий Архиєрей Михаїл Колтун, який згідно свого архипастирського уряду продовжує місію Відкуплення людей. Велика кількість вірних та гостей храму єдналися у молитві зі священнослужителями і це засвідчило, що єдність у Церкві є реальністю, а великі свята є прекрасною нагодою, щоб відчути цей Божий мир між людьми.

Після Євангелія о. Ярослав Кащук, адміністратор Катедрального храму, зачитав «Великоднє послання Правлячого Архиєрея», а наприкінці богослужіння Владика Михаїл закликав вірних застановитися над тим, «що Христос зробив для нас» і прийняти в своє життя це світло Божої любові, щоб у ньому жити і бути щасливими.

Перед «Символом віри» Владика заохотив вірних до братнього поцілунку, щоб вірні, так як священики у вівтарі, привітали один одного, а також щоб з тим поцілунком прийшли до своїх домівок і привітали тих, які є немічні чи засмучені.

Після Літургії процесійна хода тричі обійшла храм, а Владика освячував паски і окроплював вірних свяченою водою.

Богослужіння транслювалося на хвилях радіо «Сокаль» 101 FM.

Прес-служба Єпархії