З’їзд провідниць Руху "Матері в молитві"

13-14 грудня 2019 року в  м.Жовква, у Монастирі Різдва Христового, відбувався з’їзд провідниць  Руху "Матері в молитві" Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ. Молитовну зустріч розпочав Владика Петро (Лоза), який привітав учасниць та представив Статут Християнського об’єднання вірних Руху "Матері в молитві". Упродовж цих днів провадив Матерів у молитві Духовний провідник Спільноти  Сокальсько-Жовківської єпархії  о. Ярослав Валюх.

Учасники з’їзду представили звіт про діяльність молитовної спільноти "Матерів в молитві" та актуальний список  членкинь. 13 грудня   о. Ярослав  провадив молитву  за Україну (Ісусову Молитву), а  матері молилися  Молитовне правило.

14 грудня о 07.30 год відбулася Архиєрейська  Божественна Літургія, яку очолив Владика Петро (Лоза). Після Літургії Владика поспілкувався із учасницями з’їзду та уділив своє благословення. Далі була можливість почути  про "Жінок лідерок у Старому Завіті", послухати уривки зі Святого Письма, ще раз пригадати обов’язки батьків щодо дітей на прикладі Пресвятої Родини від Духовного наставника Спільноти. Також о. Ярослав провадив Акафіст до Господа нашого Ісуса Христа.

На з’їзді були присутні провідниці спільнот:  с. Малехів Собору Пресвятої Богородиці та храму св. Петра і Павла, с. Мервичі  храму Івана Хрестителя, с. Ст. Скварява  , м. Дубляни храму Успіння  Пресвятої Богородиці та храму Івана Хрестителя, с. Добросин храму Воздвиження Чесного Хреста, с. Сопошин храму Пресвятої Богородиці і обручника Йосифа, с .Горбків храму Воздвиження чесного Хреста, с. Стенятин храму Воздвиження Чесного Хреста, с. Забужжя храму Архистратига Михаїла, смт. Жвирки храму Святого Духа, с. Равщини храму Успіння Пресвятої Богородиці, м. Сокаль храму св.Петра і Павла і храму Благовіщення, с .Добротвір храму Покрову Пресвятої Богородиці, с. Савчин храму Успіння Пресвятої Богородиці, с. Великосілки  храму Святої Параскеви, с. Олесько храму Пресвятої Богородиці, с. Паликорови храму Архистратига Михаїла, с. Яснище храму Святої Анни , с. Межигори храму Пресвятої Трійці, с. Маркополь храму Різдва Пресвятої Богородиці, с. Замочок, с. Підкамінь Успіння Пресвятої Богородиці, с. Візенберг храму Архистратига Михаїла, м. Червоноград храму Йосафата та Пресвятої Богородиці, с. Корчин храму Успіння Пресвятої Богородиці, с. Яструбичі храму Архистратига Михаїла, с. Щуровичі, с. Вузлове храму Всіх Святих , с. Павлів, с. Стиборівки  Собору Пресвятої Богородиці, с. Потеличі храму Святого Духа, с. Полунична Собору Пресвятої Богородиці, с. Куликів храму Успіння Пресвятої Богородиці та св. Дмитрія, с. Зашків, м. Рава-Руська храму св. Юрія, м. Жовква храму Йосафата і храму Пресвятої Трійці.

Учасники з’їзду обговорили новий Статут, поділились досвідом діяльності молитовних спільнот, а також визначили найважливіші завдання Руху  "Матерів в молитві".

З’їзд закінчився, а слова отців, звернені до Матерів, залишаться в душах та розійдуться по всіх спільнотах "Матерів в молитві" Сокальсько-Жовківської єпархії.

Ми вдячні Владиці Петру та о. Ярославу Валюху за добрі слова, мудрі настанови та підтримку.

Щира подяка ігумену монастиря Різдва Христового та всім, хто долучився до гостинного прийому Матерів в обителі.

Повідомила Оксана Рябова

(провідниця Руху «Матерів в молитві» храму Святого Духа смт. Жвирка)