Великодні богослужіння в Жовкві очолив владика Петро

В День Воскресіння Господнього, 28 квітня 2019 р. Б. Владика Петро очолив Надгробне, Воскресну Утреню та Божественну Літургію у прокатедральному храмі свщмч. Йосафата у Жовкві.

У своїй проповіді архиєрей пояснив історичне значення Пасхи. "Христос воскресає з мертвих, переходить від смерті до життя. Пасха, це день, коли ми святкуємо перехід від зла, до добра. Пасха - це свято і торжество, коли ми згадуємо і святкуємо перемогу святості-праведності, над гріхом... Святкуючи Пасху, ми пригадуємо, Хто є переможцем над злом, гріхом, неправдою. Саме Христос. Він той, Хто перейшовши від смерті до життя. Перемігши своєю смертю гріх, Господь хоче кожного з нас взяти за руку і немовби перевести кожного з нас через наше життя. Хоче повернути і подарувати цю досконалість, яку людина втратила, через те, що згрішила, через те, що відвернулася від Бога... Коли ми чинимо гріх, ми відгороджуємо себе від Божої благодаті, яку Господь дарує кожній людині..." (Зі слова владики Петра).

Фрагмент відео проповіді можете переглянути тут.