Пошук по сайту

Усе духовенство та вірні Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ від щирого серця вітають правлячого архиєрея, Преосвященного Владику Михаїла з 70-ти літнім ювілеєм

Одним з найбільших дарів, які Господь дав людині, є життя. Сьогодні ми, з’єднані з Вами молитвою, дякуємо Господеві за дар Вашого життя. Ви присвятили себе служінню Церкві та людям ще в ті часи, коли слово Боже було переслідуване, а священики, ризикуючи власним життям, несли Його тим, хто любив і беріг свою Церкву. Добачаючи Вашу ревність, Господь покликав Вас до архиєрейського служіння, яке Ви сповнювали на теренах Зборівської єпархії, Києво-Вишгородського екзархату, а тепер Сокальсько-Жовківської єпархії, гідно і з великою відданістю несете своє покликання як капелан для військовослужбовців.
Дорогий Владико, Ви віддано присвятили своє життя моральному просвітництву людей, зміцненню в їх серцях правд Божих, віри і любові до Бога. Ваші слова завжди сповнені глибоким змістом та проникають до основ людського буття.
Преосвященний Владико, зичимо Вам, щоб Ваша багатогранна діяльність на благо нашої Церкви розвивалася і давала рясні плоди.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щедрих дарів Святого Духа, заступництва та опіки Пресвятої Богородиці.

На многії і благії літа, Владико!!!

Слово Боже на щодень

Читання Катехизму УГКЦ