Проща АДС до Погоні

У вівторок 12 березня 2019 р. Б. Апостольство Доброї Смерті м. Червонограда церкви Св. Йосафата та Апостольство Доброї Смерті Катедрального Собору Св. апостолів Петра і Павла (м. Сокаль) прибули у Івано-Франківськ до церкви Царя Христа, звідки мала початися піша хода (з нічними чуваннями) до Погоні. Це початок девятниці, в наміренні за Христову Церкву і за мир в Україні. Настоятель Катедрального Собору Св. апп. Петра та Павла (м. Сокаль) о. Я. Кащук благословив нашу прощу і всіх паломників, прочитав молитви та окропив свяченою водою, за що ми йому дуже вдячні.

У Храмі Царя Христа ми взяли участь у Святій Літургії, з’єднавшись з Ісусом у Святому Причасті, взявши свої наміри вирушили на пішу ходу. Попереду ходи: хрест, Пресвята Богородиця у квітах, а за ними - безліч паломників, зокрема, молоді та дітей. Провадили прощу о. Порфирій, духовний провідник АДС в Україні та о. Никодим, настоятель собору Погінської Богородиці. Впродовж усієї пішої прощі лунали молитви, читання вервиці та пісні до святої Богородиці. Божу присутність ми відчували від самого початку, адже Господь благословив нас гарною погодою без снігу, без дощу, без вітру. Прийшовши до собору, ми взяли участь у нічних чуваннях, які почалися виставленням Найсвятіших тайн, далі – Молебень до святого Духа, Свята година, Молебень до св. Йосифа, вервиця до семи слів Ісуса Христа на хресті, благальна молитва розкаяного серця з надією на прощення, Акафіст до Страждальної Богородиці, Вервиця та молитви до Фатімської Богородиці, вервиця до Божого Милосердя, молебень до Погінської Богородиці, суплікація та Свята Літургія о 5 год. ранку. Слід відмітити, що десять осіб паломників вступили до Апостольство Доброї смерті, тому ми їх щиро вітаємо! Одержавши благословення, набравши цілющої водиці, ми подякували Богородиці з Погоні та щасливі, здорові повернулися до своїх домівок.

За все Тобі ми дякуємо, Ісусе Спасе наш!

Галина Кіщак

ревнителька АДС церкви св. Йосафата м. Червонограда