Пошук по сайту

Відійшов у вічність о. Іван Кобрин

12-01-2019 р, Б., відійшов у вічність о. Іван Кобрин, який опікувався ввіреною йому паствою в с. Нова Скварява.

Розпорядок богослужінь

Субота 12-01 Парастас  о 18:00 

Неділя 12:00 заупокійна архиєрейська Божественна Літургія та Священичий парастас о 18:00

Понеділок Божественна Літургія і чин похорону о 13:00

Богослужіння проходитимуть у парафіяльному храмі Покрови Пресвятої Богородиці в с. Нова Скварява.

Всечесний о. Іван Кобрин 

Народився 8 лютого 1961 р. В с. Тучне, Перемишлянського р-ну Львівської області.

 У 1968 р. вступив у середню школу, яку закінчив у 1978 р.

В 1988 р. поступив в Одеську Духовну семінарію, яку закінчив у 1991 р.

19 червня 1991 р. отримав дияконські, а 28 червня цього ж року священичі свячення з рук єпископа Данила. 

5 серпня 1991 р. прийняв уряд настоятеля церкви Покрови Пресвятої Богородиці в с. Нова Скварява, Жовківського р-ну, Льввівської обл.

12 січня 1995 р. був прийнятий у лоно Української Греко-Католицької Церкви преосвященним владикою Юліяном Ґбуром і перевів громаду с. Нова Скварява до УГКЦ.

18 вересня 2003 р. був нагороджений наперстним хрестом

13 жовтня 2005 р. був нагороджений протоієрейським хрестом з прикрасами

12 січня 2019 р. на 58 році життя всечесний о. Іван Кобрин упокоївся в Бозі. 

Слово Боже на щодень

Читання Катехизму УГКЦ

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2019

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336