Храмовий празник та 15-та річниця віднови коронації чудотворного образу Пресвятої Родини в с. Малехів

8-01-2019 р. Б. парафія Собору Пресвятої Богородиці в с. Малехів святкувала храмовий празник і також відзначала 15-ту річницю віднови коронації чудотворного образу Пресвятої Родини.

Богослужіння очолив єпископ-помічник Кир Петро (Лоза) у співслужінні адміністратора храму о. декана Ігора Боднара, о. м. Володимира Високінського, о. Михайла Крумшина, о. Володимира Грицайка, о. Олега Саломона римо-католицького священика з Малехова, о. Романа Гонтарика сотрудника, священики о. Дмитро Цюпка та о. Юрій Митник сповідали.

ВІДЕО-ПРОПОВІДЬ

Богослужіння закінчилося величавим многоліттям на мелодію колядок, владика перед чудотворною іконою прочитав молитву за українські родини, здійснив чин водосвяття та окропив вірних свяченою водою.

Прес-служба єпархії