Відзначення 80-ліття храму у с. Старий Добротвір

29 липня 2018 р. Б. у парафії святих Володимира і Ольги в с. Старий Добротвір відзначали 80-ліття храму. Божественну Літургію, у співслужінні священиків, очолив Владика Михаїл (Колтун).

У своїй проповіді Преосвященний Владика Михаїл закликав розвивати Богом нам дані дари, цінити та їх берегти, думаючи не лише про себе, а й про майбутні покоління.

"Господь дає нам щедрі свої дари, щоб ми їх розвивали і втілювати в життя, щоб ми відкривали себе для ближнього... Господь нас усіх кличе до себе, щоб ми могли бути з Ним співтворцями добра і Його любові... Маємо по Божому управляти цим світом".

Коментуючи фрагмент недільного Євангелія (про потопаючого ап. Петра, якому Господь простягнув руку), архиєрей закликав шукати миру для себе та для України, у цілковитому довір'ї до Бога, не сумніваючись в Його помочі та всемогутності.