Преосвященний владика Петро (Лоза) очолив Похоронні Богослужіння за упокій протоієрея Михайла Яблонського

Сьогодні, 23 липня 2018 р. Б., відбувся похорон священика-емерита Сокальсько-Жовківської єпархії о. Михайла Яблонського.

Упокоївся в Бозі священик Сокальсько-Жовківської єпархії о. Михайло Яблонський

Напередодні, 22 липня, у храмі св. влкмч. Параскевії с. Артасів було звершено Чин священичого парастасу. Відтак, впродовж всієї ночі, священики почергово читали Св. Євангеліє.

Похорон тіла новопреставленого протоієрея о. Михайла розпочався сьогодні заупокійною Архієрейською Божественною Літургію, яку, у співслужінні багатьох священиків, очолив владика Петро (Лоза),  єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії. По завершенні Святої Літургії, тіло о. Михаїла Яблонського було перевезено до родинного с. Мервичі, де на місцевому цвинтарі було передане землі.

З тілом священика прощалися його рідні та близькі, духовенство та численні вірні.

Вічная пам'ять.