Пасхальне богослужіння в катедрі м. Сокаля очолив Архиєрей

У світлий день Пасхи, 08-04-2018 р. Б. Кир Михаїл (Колтун) очолив архиєрейську Божественну Літургію у катедральному храмі свв. ап. Петра і Павла у м. Сокалі. По закінченні богослужіння Владика благословив кошики з великодніми стравами.

В часі проповіді було зачитано послання Архиєрея на Великдень, текст якого знайдете тут

"Пасха – це свято Бога, це свято людини, це свято життя на землі. Через Пасху відкривається цінність людського життя і його краса в сотвореному Богом світі. На нашу землю прийшов Син Божий в людській природі... щоб назавжди перемогти загрози гріха і смерті, даруючи нам життя.

Господи, з любові до нас ти світ сотворив

І жити довірив нам в ньому.

Навіть тоді, коли ми згрішили,

Ти не залùшив нас в злому.

Бажаю всім у вірі до Воскреслого Христа здолати усі труднощі життя і пережити радість перемоги". (Фрагмент з великоднього послання Владики Михаїла)

Фото Юлії Сорочук