Владика Михаїл (Колтун) очолив Божественну Літургію у Жовкві

08-01-2018 р. Б. У день свята Собору Пресвятої Богородиці і св. Йосифа Обручника, Владика Михаїл очолив Божественну Літургію у прокатедральному храмі свщмч. Йосафата в м. Жовква.

В часі проповіді було зачитано Пастирське Різдвяне послання Преосвященного Владики Михаїла (Колтуна), яке можна прослухати (натиснувши тут).

Після завершення богослужіння Архиєрей привітав вірних з Різдвяними святами, наголошуючи: “Бог сьогодні не тільки промовляє до нас, але Він стає одним із нас, він стає таким як ми... Ми є створені по Його образу, і Він цей образ підтверджує, Він в тому образі стає подібним тепер до нас.... Як Бог нас любить, то й ми повинні любити одні одних, незважаючи на всілякі розбіжності, які нам приходиться переживати... Ми повинні відкривати в собі таємницю життя, яка зароджується в родині...”Зі слова Преосвященного Владики Михаїла.

Після Богослужіння Архиєрей взяв участь у святковому дійстві “Різдвяні передзвони”, яке проходило на центральній площі міста.

Прес-служба єпархії

Молитва з Архиєреєм