На парафіях Сокальсько-Жовкіської єпархії проведено благодійну акцію "Подаруй дитині зі сходу свято"

Як ми вже повідомляли, відповідно до рішень Синоду єпископів УГКЦ, Сокальсько-Жовківська єпархія від 21 лютого 2017 р. Б. розпочала пасторально-соціальну місію в м. Слов'янську, Донецької області. Цього року, до дня Святого Миколая, в межах єпархії було проведено благодійну акцію "Подаруй дитині зі сходу свято", призначену дітям з м. Слов'янська.

У рамках цієї акції до парафій єпархії було розіслано «Листи до святого Миколая», які були написані дітьми м. Слов'янська. Натомість, священики зі своїми парафіянами, приєднуючись до цієї акції - добровільно зобов'язались допомогти Св. Миколаю сповнити прохання дітей, написаних в листах.
Таким чином, подарунки від Святого Миколая з відповідями-листами через «Нову пошту» були доставлені на відповідну адресу м. Слов'янська, і у день свята Святого Миколая, досягнули своїх адресатів.

Прес-служба єпархії