Святкування у с. Руда Сілецька

22 жовтня 2017 р. Б. в с. Руда Сілецька проходили святкування з нагоди 100-ліття об'явлень Пресвятої Богородиці  у Фатімі. Божественну Літургію, у спів служінні священиків, очолив Преосвященний Владика Михаїл Колтун, єпископ Сокальсько-Жовківський. Особливою окрасою Святої Літургії був спів хору студентів – семінаристів Львівської Духовної семінарії Святого Духа УГКЦ.

У своєму слові Владика Михаїл, вказуючи на важливості об‘явлень Пресвятої Богородиці у Фатімі, наголосив: «Тепер прийшов час, щоб і ми повірили у слова Пресвятої Богородиці і молилися за навернення грішників. Молилися за мир у нашому народі, за відвернення війни та за благоустрій нашого життя. Ми сьогодні всім своїм серцем пригортаємося до Пречистої Діви Марії і просимо: “Пресвятая Богородице, спаси Нас!”

Під час проведення святкувань, у парафіяльному храмі св. вмч. Юрія Побідоносця, було виставлено для вшанування вірними мощі св. Івана Павла ІІ.