Єпископ відправляв Страсні богослужіння в монастирях та відвідував Плащаниці

У Страсний четвер єпископ Сокальсько-Жовківський взяв участь в Утрені Страстей в Крехівському монастирі ЧСВВ, у П’ятницю звершив викладення Плащаниці в монастирі Сестер Служебниць у Жовкві та вклонився Плащаниці Господній в різних храмах м. Броди.

У Крехові архиєрей розповів про значення покликання священиків, щоб вони "були чутливими, щоб не втратити того голосу Ісуса Христа, щоб приносити безкровну жертву та сприймати Ісуса та його Євангелію". У Жовкві для сестер владика говорив про те, що Ісус вчить нас бути смиренними один перед одним і "в монастирі ми це наслідуємо. Це не є безрадність, це є Божа сила, яка являється нам для життя".

У Бродах архиєрей разом з священиками відвідав Плащаницю в храмі Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ КП, в храмі св. Юрія, в храмі Покрови Божої Матері та храмі Пресвятої Богородиці Владичиці України.

Прес-служба єпархії

ВЕЛИКОДНЄ ПОСЛАННЯ