Пасторальна рада привітала правлячого Архиєрея зі святом життя

28 березня, священнослужителі, які зібралися на Пасторальну раду єпархії, привітали Преосвященного владику Михаїла Колтуна з 68-літтям життя.

Від імені присутніх слово виголосив о. Ярослав Кащук, адміністратор Катедрального собору з Сокаля. Отець сказав: «Владико тішимося, що ви в нас є, молимося за вас і радіємо. Ваші крилаті слова: «Святкуйте життя!» ми разом з вами відзначаємо. Ви пройшли всі етапи життя: виросли в церкві, зростали духовно в монастирі, були священиком на парафії, знаєте парафіяльне життя і розумієте кожного священика. Ми завдячуємо вам, що несете труднощі як і всі ми. Також ви думаєте як прикрасити буденне життя для священиків, організовуючи відпочинкові поїздки, за що ми вельми вдячні. Подивляємо всі ваші служіння у Церкві: єпархіальне, для воїнів, в справах екології. Молимось за вас і дякуємо Богові, що ви в нас є».