Правлячий архиєрей уділив піддияконські свячення

3 січня 2017 року в храмі св. Йосафата м. Жовкви єпископ Михаїл Колтун поставив у чин свіченосця, читця-співця та піддиякона шістьох семінаристів.

Свячення прийняли: Тарас Сало – докторант Католицького університету м. Айхштетт (Німеччина); Назар Василишин – випускник Папського Східного інституту в Римі; Роман Гром’як, Любомир Костюк, Андрій Рубель та Ігор Матвійчук – шестикурсники з Івано-Франківської духовної семінарії.

Звертаючись нововисвячених, архиєрей зазначив: «В передсвятті Різдва Христового ви, символічно, є як ті пастушки, якими керує Боже провидіння і посилає до Ясел. Ви – добрі вістуни. Можливо ще не усвідомлюєте, що Бог через вас хоче зробити, так як через пастухів відкрити Євангелію всьому світу. Ваш голос, ваші віра, любов та служіння хай буде співзвучне в тому колориті Доброї Новини, благовісті Божої, яку Господь приніс на землі, щоб відкрити нам людське та Боже лице».

Тарас Сало від усіх подякував архиєрею за свячення та виразив готовність служити в Церкві та «голосити Слово Боже».