Довічні обіти сестер св. Йосифа в м. Кам’янка-Бузька

4 грудня 2010 року в церкві Преображення Господа Нашого Ісуса Христа у м. Кам’янка-Бузька четверо сестер – с. Олімпія Федун, с. Лаврентія Стецик, с. Юлія Курнат, с. Іринея Сидор – склали довічні чернечі обіти послуху, чистоти та убожества, виявивши цим своє велике бажання пожертвувати Богові все своє життя. Також сестри Євфросинія Сеник та Еммануїла Цімбота склали чернечі обіти на один рік.

Божественну Літургію очолив преподобний о. Ілля Мамчак. Приймали участь у святі: о. Володимир Касіян, парох храму, о. Олег Федоренко СДБ, о. Пантелеймон Саламаха ЧСВВ, о. Атаназій Євуш ЧСВВ, о. Юрій Мовчан, о. д-н Никифор Курнат ЧСВВ, о. д-н Йосип Микитин ЧСВВ. Ця подія є знаменною та радісною для Згромадження сестер св. Йосифа ОПДМ, а також для парафіян храму Преображення Господнього м. Кам’янка-Бузька, де працюють сестри.

Повідомила с. Рафаїла Годій