Троє дияконів поповнили клир Сокальсько-Жовківської єпархії

6 травня 2010 року на величний празник святого Юрія Переможця Преосвященніший Владика Михаїл Колтун, Єпископ Сокальсько-Жовківський, побував із пастирським візитом у храмі святого Юрія що у місті Рава-Руська.

Після зустрічі була відслужена Архиєрейська Літургія, на якій Владика Михаїл наголосив: «...ми сьогодні святкуємо перемогу Божої ласки в нашому житті. Бо що дає перемогу святому Юрію? Божа благодать, яка явилася йому і він возсіяв у Церкві як переможець зла. Ми тепер усі віримо у перемогу добра над злом. Багато мучеників, ісповідників, пізнали у своєму житті силу Божої благодаті, яка діє в людині. Ми усі є дітьми Божими, Господь до нас виявляє свою ласку, ми повинні Його прийняти, щоб цією ласкою жити і відчути її дію в нашому житті, та завжди дякувати Богові…».

Під час Літургії Преосвященніший Владика Михаїл здійснив Таїнство поставлення в чин Диякона одружених піддияконів Малиша Ігора, Дітчука Тараса і Гершона Василія, які закінчили Івано-Франківську богословську семінарію, і свята Церква покликала їх до служіння.

Після Архиєрейської Літургії Владика Михаїл привітав усіх присутніх з храмовим празником, іменинників і нововисвячених дияконів. І побажав усім просити у Бога переможного духа святого Юрія, щоб завжди перемагати різні спокуси у своєму житті.