Інформація для бажаючих вчитися в семінарії

Навчальний відділ Сокальсько-Жовківської єпархії оголошує про початок складення документів абітурієнтами, які бажають навчатися в духовних семінаріях УГКЦ: Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській.

Документи приймаються з 1 березня по 27 квітня 2017 р. Б. в Єпархіальному управлінні в м. Жовква, вул. Львівська 7а. Контактний телефон: 067-31-42-244 – о. Іван Пігура.

Перелік необхідних документів:

1. Прохання на ім’я єпархіального єпископа.

2. Автобіографія та дві фотографії 3 на 4.

3. Характеристика від отця-пароха, завірена отцем-деканом.

4. Довідка про Хрещення і Миропомазання.

5. Медична довідка 0-86У.

6. Документ про повну середню освіту (при наявності).

7. Анкета (заповнюється в єпархії).

Пробний іспит відбудеться в Єпархіальному управлінні 2 травня в 11:00 год. Іспит матиме дві частини: тест і співбесіда. Тестування буде з таких дисциплін: Літургіка, Історія Церкви, Катехизм, Старий і Новий Заповіт, Історія України, загальноосвітні питання. Співбесіда відбуватиметься з кожним кандидатом і включатиме перевірку знань церковного співу.

Крім цього є ще дві семінарії УГКЦ: Київська Трьохсвятительська і Дрогобицька. Київська семінарія приготовляє кандидатів у священство для душпастирського служіння у Центральній, Східній та Південній Україні. За детальнішої інформацією дивитися: http://ktds.org.ua/about-for-students/. Щоб навчатися в Дрогобицькій семінарії потрібно «відкріпний» лист єпископа Сокальсько-Жовківської єпархії.

Прес-служба єпархії