Мощі св. ап. Юди Тадея перебували у парафії с. Синьковичі

21 жовтня 2012 року парафія Успіння Пресвятої Богородиці с. Синьковичі Рава-Руського деканату відсвяткувала 120-літній ювілей Патріарха Йосифа Сліпого та молитовно приклонилася перед мощами св. ап. Юди Тадея.

Урочисту Божественну Літургію очолив протопресвітер Рава-Руський о. Богдан Мурований, проповідь виголосив о. Володимир Залуцький, декан Буський. Проповідник зазначив, що Патріарх Йосиф залишив нам велику духовну спадщину, завдяки якій ми можемо так розвинути наше християнське та національне життя, що станемо рівними серед усіх інших народів.

У святкуванні брали участь понад п’ятнадцять священнослужителів, вірні із навколишніх сіл та міста Жовкви. Чисельно зібралися люди, щоб із молитвою просити заступництва у власних потребах перед мощами св. апостола Юди.

Після Божественної Літургії о. Михайло Шевчук, настоятель парафії, здійснив церемонію прийняття молодих парафіян до молодіжної спільноти «Едем». Молодь перед іконостасом склала присягу дотримуватися Христових настанов та брати участь у житті Церкви.

Відтак пройшла процесія із мощами святого апостола довкола храму. Священики відмовили молитву до апостола Юди і всі вірні приклонилися та торкнулися святих мощей.

Завершальним акордом свята була урочиста академія, під час якої присутні роздумували про життя і діяльність Патріарха Йосифа Сліпого.