Святкування 100-ліття церкви у с. Поздимир

8 червня 2009 р.Б. Преосвященніший Владика Михаїл Колтун, Єпископ Сокальсько-Жовківський відвідав парафіян села Поздимир, Радехівського району, які святкували ювілей 100-річчя свого храму Покров Пресвятої Богородиці. При зустрічі Владику піснями і віршами вітали молодь с. Поздимир.

Під час Архиєрейської Літургії Владика Михаїл наголосив на : «...важності такого свята, тому що храм має сто років, а віра наша – понад дві тисячі років і на цій вірі живе світ. Ісус Христос запевнив нам усім вічність такого проживання у вірі, і ця віра є фундаментом нашого життя, і це життя повинно давати плід рясний, бо наше життя це є участь у славі Божій...». Також на Літургії було присутньо понад п’ятнадцять священиків і велике число вірних і прочан.
  Після Архиєрейської Літургії всі процесійно вийшли на обхід довкола храму, після чого відбувся святковий концерт за участю вірних с. Поздимир.