«Великодній ярмарок» для дітей

В неділю 22 травня 2011 року у парафії Пресвятої Богородиці Владичиці України м. Червонограда відбувся «Великодній ярмарок». У цьому заході брали участь діти парафіяльної катехитичної школи святої Софії, директором якої є Ващук Наталія Петрівна. Організатори дійства – студент Івано-Франківської Духовної семінарії св. Йосафата Михайло Озорович, аніматори з парафії Різдва Христового м. Івано-Франківська та молодь нашої парафії.

Весело й цікаво пройшов час. Біля церкви були розташовані 13 зупинок із конкурсами. Кожна дитина повинна була пройти усі етапи, отримуючи при цьому певну суму «казкових грошей». Серед випробувань найбільше дітей захопили такі конкурси: «риболовля», «білочці на сніданок», «Том і Джері», «весела кухня», «банси», «меморія», «веселий клоун».

«Зароблені гроші» діти могли потратити у спеціальній крамничці, придбавши різну смакоту, іграшки та сувеніри. Наш ярмарок тривав три години. Втомлені, але задоволені діти не хотіли завершувати змагання.

На завершення «Великоднього ярмарку» відбувся святковий феєрверк із безлічі кольорових надувних кульок, які посипалися із церковної дзвіниці. Діти підхоплюючи кульки поспішили до своїх рідних, ділячись незабутніми враженнями від свята. Згодом всі разом увійшли до храму для подячної молитви до Пресвятої Богородиці.

Подав о. Михайло Микита,
Голова катехитичної комісії