Святкування храмового празника Успіння Пресвятої Богородиці у с. Синьковичі

28 серпня 2018 р. Б. відбулося святкування з нагоди храмового празника Успіння Пресвятої Богородиці та відзначення 15 річниці освячення храму у с. Синьковичі.

З нагоди цього свята на Божественній Літургії були присутні запрошені священики, серед яких і отець капелан Андрій Овчар. Опісля Божественної Літургії адміністратор храму о. Михайло Шевчук від імені громади подарував священичі ризи отцю Андрію Овчару для потреб душпастирювання у структурах Військово-морських сил Збройних сил України у м. Білгород-Дністровський Одеської області.

о. Андрій складає щиру подяку адміністратору храму о. Михайлові Шевчуку та парафіянам, а в особливий спосіб пану Василю та пані Галині Майбук за придбання священничих риз.

Прес-служба єпархії