Декада місійності у селі Збиранка

30 травня 2017 року, у рамках проведення Декади місійності, у храмі Успіння Пресвятої Богородиці с. Збиранка, Дублянського деканату, Сокальсько-Жовківської єпархії, отець Володимир Крижанівський, адміністратор парафії, відправив молебень до Пресвятої Богородиці. Також парафіяни, разом із парохом, розважали над текстом Декади місійності, який наша Церква подає у цей день.

Урочистість супроводив своїм співом парафіяльний хор «Дударик» храму Святого Лазаря м. Львова, під керівництвом п. Володимира Заборовського.   Своїм мелодійним співом  учасники  хору зачарували парафіян с. Збиранка.

Після молебню хор заспівав кілька творів, а саме: «Богородице Діво», «В страсі і покорі», «Люблю тебе, люблю всім серцем, Боже», «Боже Великий Єдиний». Після закінчення богослужіння отець Володимир  від імені парафіян щиро подякував хору «Дударик» за прекрасний спів  і за участь у святкуванні Декади  місійності на парафії.

Повідомила: Сало Іринка
                                            Фотограф: Марко Кохан