100-річчя храму в с. Куличків та ювілей о. Івана Копровського

10 листопада 2010 року в селі Куличків, Белзького деканату, відбулося подвійне святкування: 100-річчя храму св. Параскевії П’ятниці, а також 50-річчя від дня народження духовного провідника парафії о. Івана Копровського. З цієї нагоди на парафію із пастирським візитом прибув Владика Михаїл Колтун, єпископ Сокальсько-Жовківський.

Під час Архиєрейської Літургії Владика Михаїл наголосив на тому, що «…ми не повинні радіти тільки сьогоднішнім днем, але цілим нашим життям, бо наше життя має в церкві джерело, джерело сили, джерело натхнення, джерело ласки Божої, яка заявляється у великій Божій милості для нас… Рівно ж коли ми сповідаємося, причащаємося, коли ми отримуємо прощення і звільнення від наших гріхів, тоді наша душа окрилена Божою ласкою. Ось це є справжнє свято…».

Після Літургії звучали привітальні слова для Владики Михаїла та для ювіляра – о. Івана Копровського. Відтак Владика  поздоровив усіх парафіян та настоятеля з ювілеєм 100-річчя храму і вручив привітальну грамоту.

Повідомив протодиякон Ярослав Партика