Для дітей с. Потелич проведено табір у Яремче

У Яремчі проведено літній християнський табір "Веселі канікули з Богом", в якому взяли участь двадцять п’ять дітей з парафій с. Потелич Рава-Руського деканату.

Організували виїзний табір о. Роман Семенюк, адміністратор храму Зіслання Святого Духа, та сестра Маркіяна Василишин, згромадження св. Йосифа, при сприянні батьків та парафіяльних священиків о. Степана Сироти та о. Ярослава Музики.

Кожен день табору розпочинався Святою Літургією, яку о. Роман служив у церкві св. Івана Милостивого с. Ямна. Співали самі діти під керівництвом монахині. Щоденно проводилася катехизація, веселі ігри, конкурси. Діти побували на водоспадах Гук і Пробій, гуляли стежками Довбуша, влаштували пісенний флешмоб «За все найкраща любов Твоя» під час подорожі на підйомниках Буковеля.

Молитва і відпочинок у Карпатах стали доброю нагодою зблизитись з Богом і один з одним.

Повідомила Ірина Семенюк