У Полоничах розпочалися «Веселі канікули з Богом»

У парафії Св. Арх. Михаїла с. Полоничі Буського деканату, 3 серпня, у храмі Молебнем до Пресвятої Богородиці, яку очолив о. декан Володимир Залуцький за участю дітей-учасників табору, батьків, організаторів, розпочато літній табір «Веселі канікули з Богом».

Цього року в таборі беруть участь 83 дитини віком від 3 до 15 років. Серед них діти із м. Львова і с. Богданівки.

Під час табору діти будуть молитися та вивчати Св. Письмо, християнські пісні і танці, пізнавати і дбати про природу, ознайомляться з багатьма цікавими іграми і розвагами, навчаться працювати в команді і по групах, не оминуть увагою і наших бійців в зоні АТО: виготовлять плакати, сувеніри і листи, а також весело проведуть час з Богом.

Табір завершиться 9 серпня урочистим святкуванням Дня Села, під час якого будуть проводитися благодійні акції на підтримку наших воїнів.

Повідомила Москва О. О., катехит