Хор із Сулимівської парафії виступав у Львові

12 липня вперше учасником фестивалю духовної і народної пісні «Ой на Йвана» у м. Львові був церковний хор «Осанна» храму Вознесіння ГНІХ с. Сулимів Дублянського деканату.

Хор виконав такі твори: «Попрощався стрілець», «Пісня до Божої Матері», «Згадай мене о матінко». Керівником є Галина Драган.

Хор, ще зовсім молодий, як і його учасники, постійно вивчає нові твори і бере активну участь, як в парафіяльному житті так і різних культурних заходах, що проходять в Жовківському районі.

Захід був присвячений 200-літтю з дня народження о. Михайла Вербицького - автора музики нашого українського Славня, а також 150-ліття першого офіційного його виконання.

Фестиваль проходив при парафії Різдва св. Івана Христителя. Участь взяло шістнадцять хорових колективів та ансамблів з м. Львова та околиць.

Повідомив о. Роман Малькевич