Сорок п’ять дошкільнят завершили навчальний рік в катехитичній школі

7 червня, у парафії св. Йосафата м. Червонограда, в катехитичній школі ім. о. Йосафата Воротняка, вперше за час існування школи, навчання завершили сорок п’ять дітей з двох дошкільних груп віком 3-4 роки і 5-6 років.

До цього навчального року заняття були лише для дітей від першого класу загальноосвітньої школи.

На завершення навчального року велика кількість дітей взяла участь у Святій Літургії, а після її завершення була молитва на благословення дітей, окроплення свяченою водою, побажання і настанови, а потім у класах катехити вручили дітям свідоцтва про закінчення навчального року. Велика подяка за невтомну працю катехитам у їхньому жертовному служінні.

А 31 травня цього року за участю «Кришталевих дзвіночків», Марійської і Вівтарної дружин і учасників молодіжного хору відбулося свято до Дня Матері, де традиційно щороку у останню неділю травня на парафії, у концертній програмі, згадуємо про Пресвяту Богородицю, Матір-Україну і нашу рідну неньку. Велика подяка художньому керівнику і організатору цього свята п. Оксані Гейко за її жертовну працю у парафії.

Повідомив о. Роман Сковрон