Пошук по сайту

«Дорогою покликання», – реколекції у парафії с. Комарівка

З 3 по 6 квітня 2014 р. дні духовної віднови відбулись у с. Комарівка Бродівського району Львівської області. На запрошення отця-настоятеля Руслана Жигіля на парафію св. пророка Іллі завітали редемптористи: о. Роман Жиравецький і сестри Тереза Водяна та Оксана Пелех.

«Дорогою покликання» саме такою була тема цьогорічних реколекцій, протягом яких всі охочі роздумували над покликанням до життя, праці, богопосвяченого та родинного життя, а також покликанням до святості, яке має кожен християнин. Парафіяни охоче брали участь у науках, відкриваючи свої серця та численно приступаючи до Таїнства Покаяння. Хресна Дорога, молитва та благословення мощами блаженного Миколая Чарнецького, зустріч з вчителями, благословення дошкільнят, зустрічі з дітьми та молоддю – все це знову об’єднало парафіяльну спільноту в міцну родину, центром якої є Господь.

«Нехай хрест Господній, який встановили при в’їзді в село на завершення Хресного Ходу завжди нагадує всім мешканцям про ту велику любов, якою Небесний Отець огортає своїх дітей».

ФОТОРЕПОРТАЖ

с. Оксана Пелех, редемптористка

Слово Боже на щодень

Читання Катехизму УГКЦ