У Цеблові вшанували о. Кирила Селецького

3 травня 2016 року, у світлий вівторок, у парафіяльному храмі с. Цеблів Белзького деканату, відбулася духовна подія приурочена життю та діяльності Слуги Божого ієрея Кирила Селецького.

Урочиста програма з моліннями за його прославу о. Кирила серед лику святих, розпочалася із Святої Літургії, яку очолив Протоігумен Отців Редемптористів – ієромонах Андрій Рак у співслужінні настоятеля храму – ієрея Віктора Семена.

Пізніше сестра-настоятелька Єлисавета Бігун та всі присутні сестри згромадження, разом із вірними, послухали пізнавальну доповідь с. Маркіяни Василишин, яка займається беатифікаційним процесом отця Кирила Селецького. Далі продовжили молитися Воскресний Парастас за покійних сестер на місцевому кладовищі.

Опісля, у каплиці с. Жужелянини, біля місця спочинку отця Кирила Селецького, відбулася прохальна молитва, аби Господь Бог допоміг прославити своїх святих у Христовій Церкві.

Повідомив ієрей Віктор Семен