Юні парафіяни з Радехова здійснили прощу до ювілейного храму

27 березня молоді парафіяни храму св. Миколая м. Радехова разом з отцем-деканом Юрієм Михалюком здійснили прощу до ювілейного храму св. Йосафата м. Жовкви.

Так пишуть про це учасники прощі

"Дитячий хор був удостоєний честі співати Літургію. Це справді велика подія, адже всі учасники прощі мали можливість пройти крізь Двері Милосердя і отримати відпуст. Хвилювались надзвичайно! Тропарі і Діяння апостолів читали члени Вівтарної Дружини.

День справді був незабутнім. В першу чергу слід подякувати отцю Юрію за те, що все було якнайкраще організовано для дітей. Величезне виховне значення мала наша спільна молитва на Вервичці. Отець опікувався нами, як справжній тато. Усім учасникам поїздки були забезпечені обіди у вигляді смачних запашних пиріжків.

Після Літургії була прогулянка стародавньою Жовквою... Молилися перед чудотворною іконою Матері Божої Жовківської у костелі, спільно возносили молитву біля мощей святого Партенія. А ще діти у кожному храмі співали пісень на прославу Всевишнього і Діви Марії".

Повідомила Світлана Єрмілова, почесний член Марійської Дружини