Місіонарі милосердя провели робочу зустріч

9 березня місіонарі милосердя Сокальсько-Жовківської єпархії взяли участь у загальноцерковній робочій зустрічі священиків, обраних у єпархіях місіонарями милосердя.

Присутніми були священики-місіонарі з ювілейних храмів єпархії: о. Михайло Ткачів, настоятель храму св. Йосафата м. Жовкви; о. Андрій Дутчак, сотрудник Катедрального храму м. Сокаля; та о. Тарас Дзьоба, сотрудник храму Чесного Хреста Господнього м. Броди.

Під проводом владики Богдана Дзюраха, секретаря Синоду єпископів УГКЦ, місіонарі обговорили план заходів відзначення Ювілейного року Божого милосердя, поділилися досвідом отримання мандатів милосердя від Святішого Отця в Римі та застановилися на свідченні Божого милосердя у сповідництві.

Зустріч проходила у реколекційному центрі Львівської архиєпархії в Брюховичах.