Жовківчани взяли участь у Всеукраїнській прощі в Зарваниці

18 липня жовківчани взяли участь у Всеукраїнській прощі у Зарваниці, яка розпочалася творчою програмою, яку відкрив о. Василь Білаш, голова комісії у справах мирян УГКЦ, і яка була присвячена 150-річчю від дня народження Митрополита Андрея Шептицького.

«Для нас жовківчан випала честь відкривати програму. Ми підготували літературну сторінку про життя Митрополита». Розпочинаючи свій виступ Галина Фесюк привітала учасників прощі від Всеукраїнського Апостольства Молитві, зокрема від головного координатора отця Терентія Довганюка, ЧСВВ. Розповіла про Апостольство Молитви на Жовківщині та продовжила виступ з автобіографії Митрополита Андрея Шептицького.

У літературній сторінці взяла участь Надія Хомишин, Богдан Бовшик, Дарія Висоцька та Тернопільський церковний хор, який виконав ряд пісень.

Далі програму продовжили інші учасники та колективи, а також священики. Всі відбули молитовну зустріч з Чудотворною Богородицею у великій церкві та повернулися до Жовкви.

Повідомила Галина Фесюк