ЗАХОДИ приурочені 150-літньому ювілею від дня народження Митрополита Андрея Шептицького

• 1 листопада 2014 р. – Божественна Літургія у день упокоєння Великого Митрополита. Місце проведення: Собор Святого Юра у Львові, а також у кожній парафії Сокальсько-Жовківської єпархії.
  • 27 грудня 2014 р. – Брейн-ринг серед учнів катехитичних шкіл єпархії. Одинадцять команд з різних деканатів зібралися в приміщенні катехитичної школи при парафії Серця Христового у м. Жовква. «Приємно, що всі учасники дуже старанно готувалися і показали гарні знання, відповідаючи на питання, які стосувалися катехизму, а також історії нашої Церкви і, зокрема, життя та діяльності Великого Митрополита Андрея».
  • Протягом навчального року – Молитовна естафета. Організатори: катехитична комісія спільно з районними відділами освіти. У навчальних закладах.
  • 14 січня 2015 р. – Пастирське послання Блаженнішого Святослава з нагоди Року пам’яті митрополита Андрея Шептицького «Нехай Божа мудрість поведе нас». У кожній парафії єпархії.
  • 17 січня 2015 р. – Фестиваль дитячих та молодіжних хорів Сокальсько-Жовківської єпархії «Хори ангельські співають». Єпархіальний рівень. Захід відбувся у храмі св. Йосафата м. Жовкви. Взяло участь 500 осіб.
  • 25 лютого 2015 р. – Науково-практична конференція на тему: «Вклад Андрея Шептицького у розвиток духовної спадщини українського народу». Захід організував районний відділ освіти спільно з єпархіальною комісією освіти і виховання. Учасниками були вчителі, священнослужителі, представники громадських організацій Жовківщини. Опрацьовано такі підтеми: соціальне служіння митрополита Андрея; християнське виховання крізь призму вчення митрополита; Андрей Шептицький і благодійництво. Місце проведення: загальноосвітня школа № 3 м. Жовкви.
  • З березня і протягом року – Ознайомлення школярів з фото-експозицією про життя і служіння Митрополита. Залучені школи єпархії. Прміщення Єпархіального управління.
  • 19 березня 2015 р. – Науково-практична конференція: «Навернення до Бога. Духовний супровід особи». Участь у конференції взяли 60 делегатів з п’ятнадцяти деканатів єпархії: священики, катехити, освітяни, представники монашества. Захід проведено у м. Жовкві Катехитично-педагогічним інститутом УКУ та Патріаршою катехитичною комісією.
  • 16 – 23 березня 2015 р. – Тиждень духовності. Захід відбувся в усіх навчальних закладах і був присвячений відзначенню Року митрополита Андрея Шептицького, видатного Архипастиря, суспільного діяча та подвижника Церковної єдності.
  • 23 травня 2015 р. – Конкурс сучасної релігійної пісні «Пісня серця 2015». Участь в конкурсі взяло близько п’ятдесяти дітей з різних парафій єпархії. Єпархіальний відбір конкурсу «Пісня серця 2015» проводився в актовому залі Львівського Національного університету в м. Дубляни.
  • 9 - 10 червня 2015 р. – З’їзд катехитичних шкіл. Учасники: учні, катехити та священики катехитичних шкіл єпархії.
  • 26 червня 2015 р. – Всеукраїнська проща у Страдч. Всецерковний рівень.
  • 13 червня 2015 р. – Фестиваль хорів «Тебе, Бога, хвалимо». Єпархіальний рівень.
  • Червень-серпень – Парафіяльні літні табори. Деканально-парафіяльний рівень.
  • Червень 2015 р. – Реколекції для катехитів. Єпархіальний рівень.
  • 29 липня 2015 р. – Божественна Літургія у день народження Митрополита. За прославу Слуги Божого. Єпархіальний і парафіяльний рівень. У всіх парафіях.
  • Липень-серпень – З’їзди вівтарних дружин у шести районах. Деканально-єпархіальний рівень.
  • Листопад 2015 р. – Брейн-ринг серед учнів катехитичних шкіл єпархії. Єпархіальний рівень
  • Протягом року – Громадські заходи (урочисті академії, тощо) організовані місцевими освітньо-культурними осередками у районних центрах, містах, селищах, селах, в яких беруть участь священики та парафіяни.