Пошук по сайту

Медіа Партнери

 

У Старій Скваряві дні духовної віднови присвятили річниці виходу Церкви з підпілля

19 - 22 листопада у парафії святих апостолів Петра і Павла села Стара Скварява Жовківського деканату проведено реколекції з нагоди 25-ліття виходу УГКЦ з підпілля і 25-річчя заснування парафіяльної спільноти «Апостольства молитви».

Духовну віднову ініціював настоятель парафії отець Степан Макар. Виголошували науки: о. Терентій Довганюк, ЧСВВ, провідник «Апостольства молитви», і о. Софрон Попадюк, ЧСВВ, який душпастирював в селі у час переслідування. Проповіді торкалися теми підпілля Церкви і духовного відродження парафіяльного життя в час свободи.

Завершилися реколекції відновою посвяти «Апостольства молитви» та участю багатьох вірних в Святих Таїнствах Покаяння і Євхаристії.

Учасники молилися за військових, поранених, полених, за капеланське служіння і за мир в Україні.

«Апостольство молитви» діяло в підпіллі, – розповідає настоятель парафії. – Людини не переходили до іншої Церкви і вже в 1989 році храм було відчинено як греко-католицький. 21 листопада, на старий храмовий празник, відслужено урочисту Божественну Літургію єпископом Софроном Дмитерком. На даний час, кожної неділі до Святого Причастя приступає понад сто двадцять вірних».

Повідомив Святослав Макар

Слово Боже на щодень

Читання Катехизму УГКЦ