Паломницький центр запрошує у подорож країнами Європи

ОГОЛОШЕННЯ

Зголошуватися до 11 листопада 2012 року за телефоном: 0503376023, 257-2-8279 (Мар'яна, БФ «Карітас»-Сокаль)

День    Програма подорожі
0-й день    Орієнтовно 20,00 год виїзд з Сокаля. Переїзд Сокаль-Львів-Краківець. Прибуття в Краківець біля 23,00-24,00год. Перетин кордону. Зупинка в Перемишлі.
Нічний переїзд Перемишль-Краків.
1-й день    Прибуття в Краків біля 8,00 ранку. Екскурсія містом до 3-х годин у супроводі гіда. Переїзд до Ченстохови. Поселення в готелі. Відвідини санктуарію Матері Божої Ченстоховської ( Ікони Белзької Божої Матері)
Ночівля в Ченстохові
2-й день    Учать у ранковій церемонії відкриття Ікони Божої Матері. Сніданок. Переїзд Ченстохова –Прага. Поселення в готелі. Екскурсія Прагою ( піша у супроводі гіда).
Ночівля в готелі в Празі.
3-й день    Сніданок в готелі. Переїзд Прага-Париж
Ночівля в готелі біля Парижу.
4-й день    Сніданок в готелі. Екскурсія Парижем автобусом: музей парфум, пагорб Мон-Марте, Версаль. Повернення до готелю.
Ночівля в готелі.
5-й день    Сніданок в готелі. Екскурсія Парижем: українська церква, Собор Паризької Богоматері, Єлисейські поля, Лувр, Ейфелева вежа.
Нічний переїзд Париж-Мюнхен
6-й день    Приїзд до Мюнхена. Відвідини могили Степана Бандери, української церкви. Поселення в готелі. Оглядова екскурсія містом піша. Вільний час.
Ночівля в готелі в Мюнхені
7-й день    Сніданок в готелі. Переїзд Мюнхен-Відень. Піша оглядова екскурсія у Відні ( 3 години). Переїзд до Будапешту. Поселення в готелі.
Ночівля в Будапешті
8-й день    Сніданок в готелі. Екскурсія містом на автобусі до 3-х годин. Відвідини термальних купалень. Дегустація вина у Егері.
Нічний переїзд Будапешт-Перемишль-Львів.Приїзд орієнтовно 9-10:00 година ранку до Сокаля.

Вартість становить 330 євро + 35 євро та 200 гривень на оформлення візи. Дітям та пенсіонерам витрати на візу становлять лише 200 гривень.

У вартість входить : переїзд з Сокаля за маршрутом та назад, включаючи оплату за дороги, стоянки автобуса, 6 готелей зі сніданками, екскурсії у містах згідно програми.
У вартість не входить : квиток до термальних джерел ( близько 10-12 євро) , квиток на дегустацію вина ( 6 євро) , підняття на Ейфелеву вежу (від 3,5 до 13  євро в залежності від рівня), вхідні квитки до музеїв , проїзд в громадському транспорті, власні витрати.

Документи ( дорослий): Паспорт внутрішній, Паспорт закордонний, 2 фото як на Шенген візу, Довідка з місця праці за 6 останніх місяців, Копія ідентифікаційного коду.
Документи ( діти): Паспорт закордонний, Свідоцтво про народження, Копія ідентифікаційного коду, 2 фото я к на шенген візу, Дозвіл батьків про виїзд за кордон ( нотаріальний), Довідка зі школи, Копії українських паспортів батьків.

Молитва з Архиєреєм