Пошук по сайту

Прочани єпархії відвідали Святу Землю

21-30 вересня Паломницький Центр Сокальсько-Жовківської єпархії спільно з Патріаршим Паломницьким Центром провів прощу до Святої Землі.

Прочани відвідали Назарет, Кану Галилейську, гору Тавор, гору Блаженств, річку Йордан, святині Оливної гори, Гетсиманський сад, Вифлеєм, святині Єрусалиму та багато цікавих історичних місць.

«Ми пройшли стежками якими ходив Ісус Христос. Вифлеєм, де народився наш Спаситель, Назарет – місто, в якому пройшли Його дитячі роки; прийняли омовіння в Йорданських водах, в яких свого часу був охрещений Ісус; пройшли слідами Його Хресного шляху і смерті на Голгофі, де заносили свої молитви за мир на рідній Україні», - зазначив о. Віталій Лупій, керівник Паломницького Центру.

За час, який прочани провели в спільних молитвах, щоденній Божественній Літургії, читанні Святого Письма паломницька група, яка була сформована з прочан із різних куточків не тільки нашої єпархії (міст Броди, Буськ, Червоноград, Жовква, Рава-Руська), але й нашої країни стала єдиною спільнотою об’єднаною навколо Христа.

Повідомив Паломницький Центр єпархії

Слово Боже на щодень

Читання Катехизму УГКЦ