Паломницький центр запрошує відвідати святі місця європейських столиць над Дунаєм

У період з 2 по 7 лютого 2014 р. Б. паломницький центр Сокальсько-Жовківської єпархії Святого Миколая Чудотворця організовує поїздку до святих місць європейських столиць над Дунаєм (Відень-Братислава-Будапешт) з постійним проживанням у Словакії та відвідуванням словацьких гірськолижних спусків.

Групу супроводжує керівник групи та священик нашої єпархії.

Прохання зголошуватися до 20 січня 2014 року за телефоном 0503376023, 0638335429 чи e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Програма подорожі
02/02/2014 - Виїзд з Сокаля орієнтовно о 20:00 год. Переїзд до кордону, нічний перетин кордону.
03/02/2014 - Ранковий приїзд до м. Егер ( Угорщина). Дегустація вина та смакування угорського гуляшу у місцевій пивниці. Переїзд до Будапешту. Оглядова автобусно/піша екскурсія містом у супроводі екскурсовода (Собор Святого Іштвана, гора Гелєрта, Рибацький бастіон, парламент, площа Героїв, музей марципанів). Приїзд до м. Підгайська (Словакія), відомого як «Європейське мертве море» (термальні джерела, що своїми за властивостями є аналогом мертвого моря), поселення в готелі. Ночівля.
04/02/2014 - Сніданок. Відвідини термальних купалень у м. Підгайська. Ночівля.
05/02/2014 - Сніданок. Ранковий виїзд та переїзд Підгайська - Братислава. Автобусно/піша екскурсія містом у супроводі гіда (собор Святого Мартина, стара ратуша, церкви святої Єлизавети, святого Микола, Михайловські ворота та ін). Переїзд Братислава-Відень. Автобусно/піша екскурсія містом у супроводі гіда (церква Святої Варвари, парламент, Штефандом, міська рада, опера та ін.). Пізнє повернення до готелю та ночівля у м. Підгайська.
06/02/2014 - Сніданок. Виїзд до м. Кремніца та відвідини  гірськолижних спусків у с. Скалка. Повернення до готелю.
07/02/2014 - Сніданок. Переїзд Підгайська - Ліптовські Мікулаш. За бажанням: відвідини одного з найбільших в Європі аквапарку «Татраландія» (розташованого на термальному джерелі з температурою 60,7 градусів цельсія, 13 басейнів, 8 з яких – круглорічно працюють ) та гірськолижного курорту у м. Ясна (Демановська долина). Нічний переїзд Ліптовські Мікулаш - Львів-Сокаль.

Добровільна пожертва  становить 165 євро та включає у себе:
переїзд автобусом євро класу за маршрутом Сокаль-Львів-Будапешт-Підгайська-Братислава-Відень-Ліптовські-Мікулаш-Львів-Сокаль, 4 ночівлі зі сніданками у пансіоні «Термал» у м. Підгайська (Словакія), усі екскурсії в містах згідно програми, туристичний збір.
У вартість не входить: виготовлення Шенген візи (становить 35 євро, послуги візового центру 200-205 грн, обов’язкове страхування на виготовлення візи -60-70 грн. Для дітей, студентів та пенсіонерів – віза безкоштовна (!), проплачуються тільки послуги візового центру та обов’язкове страхування; вхідні квитки до термальних купалень (наприклад, у м. Подгайска становить 2,5 євро/годину), лижні витяги, дегустація вина (6 євро) власні витрати.
За бажанням групи можна замовляти вечері/обіди, які в середньому становлять 7-8 євро /особа.

Молитва з Архиєреєм