Паломницький центр запрошує до участі у Новорічній зустрічі молоді Тезе в Страсбурзі

Паломницький центр Сокальсько-Жовківської єпархії святого Миколая Чудотворця запрошує до участі у Новорічній зустрічі молоді Тезе у м. Страсбург (Франція) у період з 26 грудня 2013 до 4 січня 2014 р. Б.

Прохання зголошуватися до 5 грудня 2013 року за телефоном: 0503376023, 0638335429 чи e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Програма подорожі
25.12.2013 - Виїзд з Сокаля орієнтовно о 20:00 год. Переїзд Сокаль - Львів - Краківець.
Ніч 1    Перетин кордону. Нічний переїзд Краківець – Краків.
1-й день
26.10.2013 - Ранковий приїзд до Кракова орієнтовно 8:00 год. Оглядова екскурсія міста до 3-х годин у супроводі екскурсовода. Переїзд Краків – м. Подгайска (Словакія), відомого як «Європейське мертве море» (термальні джерела, що своїми властивостями є аналогом мертвого моря), поселення в готелі, відвідини термальних купалень.
Ніч 2    Ночівля в готелі у м. Подгайска.
2-й день
27.12.2013 - Сніданок. Переїзд до Відня. Піша екскурсія містом у супроводі гіда до 3-х годин, вільний час. Збір групи біля 21:00 год.
Ніч 3    Нічний переїзд Відень-Страсбург.
3-й день
28.12.2013 - Ранковий приїзд до Страсбургу - до місця, де будуть прийматися українські групи. Ознайомлення з програмою зустрічі молоді Тезе. Переїзд громадським транспортом до місць поселень на приймаючих парафіях. Учасників зустрічі приймають сім’ї та парафії по обидві сторони Рейну у м. Страсбург Франції та Німеччини, а також навколишні села. По обіді-учать молоді у загальній екуменічній молитві згідно програми Тезе.
4-й-5-й -6-й дні
29-31.12.13 - Учать молоді у заходах за програмою Тезе. У програмі: ранкові молитовні зустрічі у приймаючих парафіях, спільні екуменічні молитви, зустрічі з цікавими людьми та молодими людьми з інших країн, семінари. Під час перебування усі учасники забезпечуються 3-х разовим харчуванням та безкоштовним проїздом у громадському транспорті.
7-й день
01.11.2013 - Прощання учасників зустрічі з парафією та приймаючою сім’єю. По обіді збір групи та переїзд Страсбург-Париж. Приїзд до готелю на околиці Парижу (Польська католицька місія біля Парижу).
Ніч 8    Ночівля.
8-й день
02.11.2013    Сніданок. Приїзд до центру Парижу. Автобусна та піша екскурсія містом у супроводі гіда. Вільний час.  Збір групи орієнтовно 22,00 год біля Ейфелевої вежі.
Ніч 9    Нічний переїзд Париж - Нюрнберг.
9-й день
03.11.2013 - Ранковий приїзд до Нюрнбергу. Піша екскурсія містом до 2-х годин. Переїзд Нюрнберг-Прага. Поселення в готелі. Відпочинок. Піша екскурсія містом у супроводі гіда до 3-х годин. Вільний час, повернення до готелю громадським транспортом.
Ніч 10    Ночівля в готелі.
04.01.2014 - Сніданок. Переїзд Прага - Львів - Сокаль.

Добровільна пожертва за учать у Прощі становить 340 євро та включає у себе:
-    переїзд  польським автобусом євро класу за маршрутом Сокаль-Львів-Краків-Подгайска-Відень-Страсбург-Париж-Нюрнберг-Прага-Львів-Сокаль
-    ночівля у готелях Парижу, Праги, Подгайскої зі сніданками
-    медичне страхування на період подорожі
-    обов’язковий реєстраційний внесок учасника зустрічі, що покриває безкоштовний проїзд у громадському транспорті м. Страсбурга та околиць, 3-х разове харчування та проживання у період з 28.12.13 до 01.01.2014
-    екскурсії в усіх містах згідно програми

У вартість не входить:
-    виготовлення багаторазової Шенген візи ( становить 35 євро та послуги візового центру 205 гривень). Для дітей, студентів та пенсіонерів – віза безкоштовна(!), проплачуються тільки послуги візового центру (205 гривень)
-    вхід до термальної купальні у Подгайска ( становить 2,5 євро/годину)
-    власні витрати
Групу супроводжує керівник групи та священик нашої Єпархії.

Молитва з Архиєреєм