Пошук по сайту

Медіа Партнери

 

Запрошуємо на прощу до Риму з нагоди проголошення святим Папи Івана Павла ІІ

30 вересня 2013 р. Б. на консисторії кардиналів у Ватикані Папа Римський Франциск оголосив остаточну дату канонізації Папи Івана Павла II – 27 квітня 2014 року.

З нагоди такої величної події, на яку чекають мільйони вірних, паломницький центр Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ Святого Миколая Чудотворця розпочинає підготовку паломництва вірних нашої єпархії до Риму та до місць пов’язаних з життям і служінням Папи Івана Павла II.

На 27 квітня припадає Неділя Божого Милоcердя, яку встановив Іван Павло II у 2000 році. Разом з Іваном Павлом II святим також оголосять блаженного Івана XXIII – Папу, який був ініціатором II Ватиканського Собору.

У зв’язку із передбачуваною великою кількістю паломників з цілого світу просимо зацікавлених осіб зголошуватися за телефонами 0503376023, 03257-28279 (Мар’яна), або писати електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Проща до св. Івана Павла ІІ в Руді Сілецькій 

20-23 жовтня