Запрошуємо на прощу до гробу ап. Петра і св. Йосафата у Рим

26-29 вересня з нагоди відзначення Року Віри у Ватикані проходитиме Міжнародний Катехитичний Конгресс та Паломництво катехитів з усього світу до гробу святого апостола Петра. Для українських учасників також організовується паломництво до гробу Св. Свщ. Йосафата з нагоди 50-річчя з дня перенесення його мощей до базиліки Св. Петра у Ватикані.

Паломницький центр Святого Миколая Чудотворця та Катехитична комісія Сокальсько-Жовківської єпархії запрошують катехитів, священиків та мирян нашої єпархії взяти участь у даному паломництві.

Проща триватиме з 24 вересня по 03 жовтня 2013 р. Б.

Дата    Програма
24.09   Виїзд з Сокаля орієнтовно 18.00 год. Переїзд Сокаль-Львів-Краківець. Перетин кордону.
1-ніч    Нічний переїзд Краківець-Відень.
25.09   Ранковий приїзд до Відня. Оглядова піша екскурсія Віднем. Поселення в готелі.
2- ніч   Ночівля в готелі у Відні.
26.09   Сніданок. Ранковий виїзд з готелю. Переїзд  Відень-Ріміні. Поселення в готелі.
3-ніч    Ночівля в готелі в Ріміні.
27.09   Сніданок. Виїзд з готелю. Відвідини Асижу. Переїзд Асиж-Рим. Приїзд до Риму, поселення в готелі.
4-ніч    Ночівля в готелі в околицях Риму.
28.09   Сніданок. Участь в запланованих заходах в Римі:
07:00-15:00 Паломництво до Гробу святого Петра. Вхід до Базиліки святого Петра через Двері віри. Вільний час для груп. Час на Сповідь і на особисту молитву у Ватикані, який є незалежною державою всередині Риму. Його найвизначніша споруда – базиліка святого Петра, побудована на гробі святого апостола Петра. Ватиканські гроти. Для бажаючих буде нагода скористатися екскурсійними програмами, які пропонуються у "наборі прочанина".
16:30  Зустріч у церквах Риму, у відповідних мовних групах, щоб брати участь у Катихезі, яку буде проводити Єпископ.
18:00  Божественна Літургія (у тій самій церкві). Вільний час. Вечірня прогулянка по Риму. Повернення у готель.
5-ніч   Ночівля в готелі в околицях Риму.
29.09  Сніданок. 09:30 – Участь у Божественній літургії на площі святого Петра за участю Папи.
6-ніч    Нічний переїзд Рим-Венеція.
30.09  Приїзд  до Венеції. Відвідини Венеції.
7- ніч   Ночівля в околицях Венеції (Лідо ді Єзоло).
01.10  Сніданок в готелі. Переїзд Венеція-Будапешт.
8-ніч    Ночівля в готелі в Будапешті.
02.10  Сніданок. Відвідини Будапешту в супроводі гіда. Відвідини Егеру (дегустація вина).
9-ніч    Нічний переїзд Будапешт-Перемишль-Львів-Сокаль.
03.10   Ранковий приїзд до Сокаля.

Пожертва за участь становить 350 євро + витрати на візу віза (35 євро + послуги візового центру). Пенсіонери, діти та студенти 35 євро не оплачують.
У вартість входить: проживання у 6 готелях зі сніданками, екскурсії, проїзд автобусом за маршрутом.

Звертатися до 05.09. 2013 р. Б. за тел: 0503376023 ( Мар’яна Яремчук), 0676745178 ( о. Михайло Микита).

Молитва з Архиєреєм