У Прокатедральному храмі свщмч. Йосафата у м. Жовкві встановлюється добове коло богослужінь

Катехизм «Христос - Наша Пасха» (№334) наголошує: «Людина зростає в сопричасті з Богом у спільноті вірних – Церкві, яка є Тілом Христовим. Найвища молитва – церковна, літургійна, богослужбова, в якій люди єднаються з Богом і між собою, утворюючи родину Божу з «єдиним серцем і єдиними устами».

В рамках реалізації плану «Жива парафія – місце зустрічі з Живим Христом», у Прокатедральному храмі свщмч. Йосафата у м. Жовкві, встановлено добове коло.

Розпорядок Богослужінь на щодень включає в себе Утреню, дві Божественні Літургії, часи та Вечірню, після яких слідує розважання над Святим Письмом, Lectio Divina.

«Темою синоду єпископів УГКЦ 2017 є: «Літургійне і молитовне життя УГКЦ». Бажаючи відчути духовність циклу літургійних богослужінь, започаткування у Прокатедрі добового кола стає прикладом для запровадження літургійного життя в інших парафіяльних храмах Сокальсько-Жовківської Єпархії».

ПОНЕДІЛОК - П'ЯТНИЦЯ

- 7:30  -  Утреня

- 8:00  -  Божественна Літургія

- 18:00 - Божественна Літургія та Вечірня