Святкування 10-ї річниці перенесення Львівської Духовної Семінарії УГКЦ

16 жовтня 2016 року правлячий Архиєрей Сокальсько-Жовківської єпархії Кир Михаїл Колтун взяв участь у святкування 10-ї річниці перенесення Львівської Духовної Семінарії з смт. Рудно на Сихів (Львів), де семінарія знаходиться і тепер.

Розпочалося свято Архиєрейською Божественною Літургією, у співслужінні з іншими єпископами, яку очолив Блаженніший Святослав, який свого часу був ректором Львівської Духовної Семінарії. На святкування прибули колишні ректори та віце-ректори, очільники міської влади, доброчинці та гості.

Після Літургії у приміщенні конференц-залу відбулася урочиста академія. Всі присутні почули й побачили здобутки й напрацювання семінарійної громади впродовж десяти років, в період з 2006 до 2016 року. Також цікавим був перегляд фільму про будівництво й переїзд семінарії, який був знятий на замовлення німецької організації «Церква в потребі».

Завершились святкування святковим обідом та виступом семінарійного оркестру.

Більше світлин тут

Прес-служба